Dažnai sulaukiame pacientų klausimų apie tai, ar saugu vasaros sezonu atlikinėti rūgštines procedūras, bei kokias priemones pasirinkti odos priežiūrai namuose.
Mūsų klinikoje dirbantys gydytojai visuomet konsultuoja prieš procedūrą, pataria, kaip pasiekti maksimalų rezultatą, kombinuojant klinikoje atliekamas veido procedūras su pacientų odos priežiūra namuose.
Vasaros metu klinikos gydytojai dirba su švelnios koncentracijos mandelic (migdoline) rūgštimi, siekiant užtikrinti saugumą ir procedūros efektyvumą.
Dirbame tik su laiko patikrintais, pasaulinius kokybės standartus atitinkančiais produktais. Veido priežiūros procedūros atliekamos su #neostrata #exuviance #diegodallapalma priemonėmis.
Rūgštinis odos valymas atsluoksniuoja paviršines negyvas odos ląsteles bei  paruošia odą aktyvių serumų prasiskverbimui. Po rūgštinių procedūrų akivaizdžiai sumažėja odos pigmentacija, aknės bėrimai ir uždegimai, o oda tampa lygesnė, stangresnė, bei, žinoma, švaresnė. Taip pat sumažėja po aknės atsiradusių randelių, sutraukiamos poros, dėl odos drėgmės atstatymo išnyksta smulkios raukšlelės. Atliekant rūgštinių procedūrų kursą (4 procedūros) kas 3-4 savaites, atstatomas apsauginis odos barjeras. 
Vasaros metu GRIEŽTAI nerekomenduojami giluminiai odos šveitimai, valymai, retinolio pilingai, agresyvios rūgštys, kurios yra fotosensityvios. Taip pat venkite odos priežiūros priemonių su retinoliu, stipriomis rūgštimis.
VISUOMET po rūgštinės veido procedūros privaloma vengti aktyvios saulės, soliariumo, sporto, saunos, labai karšto dušo, nenaudoti 3 dienas po procedūros aktyvių veido priežiūros priemonių (su AHA, BHA rūgštimis, Vitaminu A ir Vitaminu C), kvapiklių, kvepalų, dažų. Privalu naudoti 50 SPF kremus. 
 
Registruotis procedūroms galite:
869520182