„Venus Legacy™“ – nechirurginių estetinių procedūrų technologija leidžianti atlikti efektyvias kūno ir veido formos koregavimo procedūras

„Venus Legacy™“ – pirmasis ir vienintelis universalus aparatas, apjungiantis inovatyviausias technologijas grožio srityje: daugiapolio radijo dažnių spinduliavimo ir impulsinių magnetinių laukų (MP) su nauja „VariPulse™“ technologija, leidžia pasiekti geriausių rezultatų ir patenkinti įvairiausius paciento poreikius. Be skausmo, invazinių procedūrų ir ilgo gijimo laikotarpio. Šios procedūros saugios ir efektyvios.

Kuriose kūno vietose atliekas procedūros?

Ši procedūra galima visam kūnui, priklausomai nuo norimos spręsti problemos – pakelti ir stangrinti odą, mažinti kūno apimtis. Procedūra taikoma pilvo ir šonų, šlaunų srityse naikinant celiulitą, strijas, rankoms, plaštakoms, sėdmenims, keliams, pakeliant odą ir ją stangrinant. Procedūroms tinkamos veido, kaklo ir dekoltė odos atjauninimui ir patempimui nechirurginiu būdu.

Kada šios procedūros tinkamos?

Procedūra tinkama ir kūnui, ir veidui. Tai veiksminga, kai norima sustangrinti suglebusią odą, pvz.: pilvo odą po gimdymo, patempti odą po liposakcijos, riebalų nusiurbimo procedūrų, dietos, atstatyti odos elastingumą be chirurginių invazijų bet kurioje kūno srityje. Efektyvu mažinant suglebusios odos požymius rankų, pagurklio, skruostų srityje, koreguojant kūno ir veido kontūrus, mažinant apimtis ir celiulito požymius. Ši procedūra tinkama visiems, kas nori veiksmingų odos stangrinimo ir atjauninimo rezultatų.

Kaip veikia šios procedūros?

Daugiapolis radijo dažnių spinduliavimas užtikrina greitą ir vientisą audinių šildymą skirtingame gylyje. „Vari-Pulse“ technologija (vakuuminis poveikis) užtikrina reguliuojamą impulsinį įsiurbimo efektą, kad energija prasiskverbtų į giliausius audinių sluoksnius, vyktų limfodrenažinė bei kraujo apykaitos stimuliacija. 4D antgaliai skirti veido („DiamondPolar“) ir kūno („OctiPolar“) procedūroms turi unikalų elektrodų išdėstymą, leidžianti dirbti greitai ir procedūras atlikti sunkiai pasiekiamose srityse, tokiose kaip akių ar kaklo zonos. Reguliuojant aparato parametrus, pasiekiamos sunkiai gydomos zonos, o tai leidžia spręsti individualius paciento poreikius. Daugiapolis radijo dažnių spinduliavimas stimuliuoja fibroblastus – jungiamojo audinio ląsteles, gaminančias svarbiausias jungiamojo audinio baltymus – kolageną ir elastiną.

Kiek užtrunka procedūra?

Tai priklauso nuo pasirinktos kūno zonos – nuo 20 iki 45 minučių. Tai greita procedūra, efektyviam rezultatui pasiekti.

Kaip pasiruošti „Venus Legacy™“ procedūrai?

Ši procedūra nereikalauja ypatingo pasiruošimo. Oda turi būti švari, be makiažo priemonių, nerekomenduojama tepti losjonų. Reikėtų atsisakyti procedūros zonoje papuošalų (pvz. auskarų).

Kiek reikia tokių procedūrų?

Procedūrų kursas priklauso nuo sprendžiamos problemos ir kūno zonos: ar tai strijų šalinimas, pagurklio korekcijos, suglebusios pilvo odos patempimas ir t.t. Mūsų specialistai patars, koks procedūrų skaičius leis džiaugtis akivaizdžiais rezultatais. Paprastai, atliekama nuo 5 iki 8 procedūrų kas savaitę.

Jei turite klausimų, skambinkite į „Čiurlionio estetinės dermatologijos kliniką“

863625200

ir susitarkite dėl asmeninės gydytojo konsultacijos.